22 Mayıs 2014 Perşembe

Sirkeci Kiralık Forklift Hizmetleri Ve Forklift Kiralama

Sirkeci ve Civarında Kiralık ForkliftForklift Kiralama İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz. Paletli Yada Paletsiz Malzemeniz Ne Olursa Olsun Forklift'in Çalışmasına Elverişli Hertürlü Mekana 7/24 Hizmet Veriyoruz. Bizimle Başlıkta Verdiğimiz Numaramızdan İrtibat KurabilirFiyatlarımız Hakkında Detaylı Bilgi Alabilir Ve KiralamaTalebinde Bulunabilirsiniz.

Sirkeci Kiralık Forklift Hizmetleri Ve Forklift KiralamaSirkeci, İstanbul'un Fatih ilçesinde yer alan bir semttir. Deniz kenarında Haliç'in ağzında yer alan semtin batısında Bahçekapı semti, doğusunda Sarayburnu (Topkapı Sarayı), güneyinde ise Cağaloğlu semti bulunur. Semtin en önemli noktası Sirkeci Garı, ana caddesi ise Ankara Caddesi'dir. Sahil boyunca uzanan Ragıp Gümüşpala Caddesi ve Kennedy Caddesi Sirkeci'de birbirine bağlanırlar.


Forklift, ağır yükleri çatalları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makinesidir. Forkliftler daha çok paletlerin üzerine yüklü ağırlıkları taşımak ve kaldırmak istif etmek için kullanılırlar.

Forkliftlerin elle hareket ettirilebilen küçük modelleri olduğu kadar büyük ve motorlu olan modelleri de vardır. 1 Tondan 90 tona kadar kapasiteli olabilirler. Açık alanlarda kullanım için dizel motorlu, Benzin motorlu ve LPG motorlu tipleri ve kapalı alanlarda kullanım için AC ve DC akımla çalışabilen elektrik motorlu akü ile çalışan tipleri vardır. 

http://forkliftkiralama.over-blog.com/sirkeci-kiralik-forklift-kiralama.html 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder